Individualius planus galite užsisakyti iki liepos 24 dienos. Atostogausime iki rugpjūčio 12 dienos.

Mano vardas Agnė. Manau, kad gyvenime visur ir visada svarbiausia - Balansas.

Esu Agnė Katinauskienė, Man 33 metai. Esu mama, žmona ir moteris, kuri ilgai ieškojo savęs, savo pašaukimo, veiklos, kuri man patiktų. Per dešimt metų, nuo mokyklos baigimo bandžiau save realizuoti keliose skirtingose srityse. Baigusi mokyklą nusprendžiau, kad noriu studijuoti Turizmo ir viešbučių administravimą, nes labai mėgstu keliauti, patinka bendrauti su žmonėmis ir save tuo metu mačiau tik toje srityje. Taip ir padariau, įstojau, baigiau mokslus. Mano šeima, kaip tik tuo metu kūrė savo verslą – svečių namus „Nakvynė Rokiškyje“ tai pagal savo sritį aš ten ir likau dirbti. Dirbu iki šiol.

Susilaukus sūnaus, kilo didelis noras prekiauti vaikiška apranga, na, nebūčiau aš, kas man šauna į galvą, tą ir bandau. Pradėjau prekiauti vaikiškai drabužėliais. Iš pradžių internetu, paskui atidariau nedidukę parduotuvėlę Rokiškio mieste. Šį mano veikla truko metus, nes prasidėjus karantinui nusprendžiau viską mesti.

Kai nutraukiau drabužėlių parduotuvės veiklą – jau metus buvau pasinėrusi rimtai į sveiką mitybą ir aktyvų sportą. Man patiko keistis, patiko matyti rezultatus ir skaniai valgyti, eksperimentuoti virtuvėje. Po truputį atėjo suvokimas, kad visa tai tapo mano gyvenimo dalimi. Ankščiau buvau ta moteris, kuri sugebėdavo numesti ir taip pat greit grįžti atgal į priaugtus kilogramus, tačiau nusprendžiau, kad reikia keistis visam laikui!

Pokyčiai matėsi akivaizdžiai, per metus numečiau 15 kilogramų ir sustiprinau kūną. Kelias buvo ilgas ir tikrai ne greitas. Bet dėka to ilgo kelio, dabar galiu džiaugtis ilgalaikiu rezultatu. Savo pokyčius skelbiau viešai, tad susilaukdavau ne mažai žinučių, kaip man pavyko, ką dariau? Atsakinėjant merginoms suvokiau, kad man visa tai labai pradėjo patikti – padėti kitoms, dalintis patirtimi. Ilgai galvoje sukosi mintis pradėti sudarinėti mitybos planus kitoms merginoms ir moterims, taip įrodant, kad sveika mityba yra labai įvairi, skani ir sveikatai palanki, o dar ir neša puikius rezultatus, tampa gyvenimo būdu.

Sakoma, jei apie tai, ko nori pagalvoji kiekvieną dieną, vadinasi reikia imti ir siekti to. Tad iš pradžių sudarinėjau mitybą nemokamai, dėl atsiliepimų, dėl patirties, dėl pasitikėjimo. Bet labai savimi tikėjau ir kiekvienas mano planas sulaukdavo daug pagyrimų ir nuostabų, kad kaip galima tiek valgyti ir dar svorį mesti.

Karantino metu, nuotoliniu būdų pabaigiau sveikos mitybos kursus. Gavau diplomus, įgavau naujų žinių, kurios man sėkmingai padeda ir toliau dirbti. Taip pat radusi daugiau laiko, vis studijuoju naujus kursus ir atnaujinu žinias. Visa mano veikla trunka jau 4 metus. Esu tvirtai savimi tikinti moteris, siekianti savo tikslų, vis dar tobulėju, mokausi. Per darbo laikotarpį turėjau jau daugiau nei 17000 klientų ir esu be galo dėkinga, kad Jūs manimi tikite ir pasitikite.